SipsNamai.lt

Dažniausiai užduodami klausimai

Pastaba!

Dėl detalesnės informacijos apie SIP skydų gamybą, prekybą ir pastatų statymą prašome susisiekti šioje svetainėje nurodytais kontaktais.

Ką reiškia sips?

Struktūrinė izoliacinė plokštė arba struktūrinis skydas – tai daugiasluoksnis statybinis skydas, sudarytas iš polistireninio putplasčio (neoporo) sluoksnio iš abiejų pusių apklijuoto orientuotomis skiedrų plokštėmis (OSB 3). Skydai su viduje integruota termoizoliacine medžiaga buvo išrasti JAV, apie 1930-uosius metus, ir iki šiol gana plačiai naudojami visame pasaulyje. Iš tokių skydų statomi gyvenamieji namai, mokyklos, visuomeniniai ir komerciniai pastatai. Ši technologija išpopuliarėjo Kanadoje, JAV ir daugelyje Europos šalių. Tai kelis kartus tvirtesnė ir daug sandaresnė sistema už įprastą karkasinį namą. Pastatai turi puikią šilumos varžą ir neturi šalčio tiltelių. Šios konstrukcijos privalumai akivaizdūs.

Kokie svarbiausi SIP namo privalumai?

Iš struktūrinių izoliacinių plokščių pastatytas namas yra tvirtas, ilgaamžis, be galo sandarus, šiltas, labai greitai pastatomas, daug pigiau pastatomas nei kito tipo konstrukciniai statiniai, jį galima statyti bet kuriuo metų laiku. SIPS technologija – tai mažai resursų reikalaujanti ekologiška pastatų statymo technologija.

Kokios paskirties pastatai gali būti statomi iš SIP skydų?

Naudojant SIP skydus galima statyti įvairios paskirties statinius, pavyzdžiui: komercinius pastatus, gyvenamuosius namus, ūkinės paskirties pastatus, pirtis ir kita. Iš SIP skydų taip pat galima statyti kelių aukštų pastatus.

Kiek kainuoja pastatyti pastatą naudojant SIP skydus?

Statinio pastatymo kaina skaičiuojama grindų kvadratiniais metrais. A+ klasės pastato vieno kvadratinio metro orientacinė kaina priklauso nuo konkretaus projekto ir prasideda nuo 200 EUR. Į šią kainą yra įskaičiuota pamatų išliejimas, sienų surinkimas, perdengimo balkių ir stogo įrengimas. Išlieti pamatai yra betoniniai, stogui naudojama metalinė danga, balkiai – mediniai. Pastatas būna be vidinės ir išorinės apdaidos. Dėl detalesnės kainos ir kitos informacijos prašome susisiekti šioje svetainėje nurodytais kontaktais.

Turiu išlietus pamatus, norėčiau pats savarankiškai pasistatyti namą. Ar galite pagal mano namo projektą pagaminti ir parduoti SIP skydus?

Taip. Namų statybai gaminame skydų komplektus pagal klientų pageidavimus. Skydai supjaunami ir gali būti įvairaus išbaigtumo – supjauti ir sužymėti skydai, skydai su montavimui reikalingomis medžiagomis ar dalinai surinktomis medinėmis detalėmis (sąramomis, durimis, langų staktomis) ir t. t. Paruoštus skydus galime pristatyti į statybų aikštelę ir juos belieka tik patiems paprastai, lengvai ir greitai surinkti.

Kiek laiko trunka pastatyti SIP gyvenamą namą?

Vidutinio dydžio gyvenamojo namo statyba ant jau išlietų pamatų paprastai trunka apie dvi savaites.

Ar namo statymui galite pasiūlyti savo projektą?

Namai statomi pagal įvairius projektus, galime pasiūlyti ir savo.

Ar dirbate visoje Lietuvoje?

Taip. Pastatus statome visoje Lietuvoje.